Karjera

Mažmeninė prekyba – ypač dinamiškas verslas, todėl jei esate veržli, energinga ir pozityviai mąstanti asmenybė – ši veikla pati geriausia galimybė atskleisti savo potencialą.

Nuo pirmojo prekybos centro ŠILAS atidarymo iki šių dienų prie mūsų komandos prisijungė ne tik daug įvairių sričių profesionalų, bet ir patys išauginome būrį specialistų. Įvairiose grandyse padirbėję mūsų ilgamečiai darbuotojai yra ne tik mūsų įmonės raidos liudininkai, bet dažnai ir svarbiausi mūsų plėtros ir modernizacijos herojai.

Centrinis biuras

Mūsų centriniame biure dirba pirkimų, marketingo, tiekimo, personalo valdymo, IT, finansų, nekilnojamo turto valdymo bei plėtros profesionalai. Vieni rūpinasi, kad mūsų prekybos centrai įsikurtų pirkėjams patogiose vietose, kad prekių asortimentas patenkintų skirtingas pajamas ir poreikius turinčių pirkėjų lūkesčius, kad mūsų pirkėjai galėtų sutaupyti pasinaudoję patraukliomis akcijomis, o apsipirkdami nesugaištų daug laiko. Kiti užtikrina, kad visi šie procesai vyktų sklandžiai. Esame sau išsikėlę aukščiausią kokybės kartelę. Nors esame didelė įmonė, tačiau kiekvieno darbuotojo indėlis gali būti matomas, nesame tik sraigteliai didelėje mašinoje. Tad jei nori ir sugebi įtakoti aplinką, kurti rinkai aktualias idėjas ir jas realizuoti, prisijunk!

Kulinarijos cechas

Plečiantis tinklui, matome, kad turime ne tik nuolatinių pirkėjų, bet ir ištikimų mūsų kulinarijos cecho meistrų gaminių gerbėjų. Tai lemia ne tik mūsų aukšti kokybės standartai, natūralumo principai, bet ir mūsų ilgamečių virėjų, konditerių, virtuvės darbuotojų profesionalumas. O gal slaptasis ingredientas yra aistra maisto gamybai? Kasmet mūsų kulinarijos specialistai dalinasi žiniomis ir patirtimi su mokymų įstaigų praktikantais, kuriems turime realią galimybę pasiūlyti ir pastovią darbo vietą. Jei esi ar nori tapti maisto gamybos profesionalu – prisijunk!

Parduotuvės

Šiuo metu veikia 29 prekybos tinklo ŠILAS parduotuvės. Mes manome, kad vienas svarbiausių veiksnių, mūsų versle, lemiančių įmonės sėkmę, yra kokybiškas klientų aptarnavimas. Siekiant užtikrinti aukštą aptarnavimo kultūrą, būtinas darbuotojų tarpusavio pasitikėjimas, komandinis darbas, noras kokybiškai atlikti visas patikėtas užduotis. Todėl stengiamės suburti darnų, draugišką, stabilų kolektyvą kiekvienoje parduotuvėje. Dažnai kolektyvai tampa kaip šeimos, rūpime vieni kitiems, nes stengiamės ne tik, kad darbas būtų atliktas laiku bei kokybiškai, bet ir kad darbas būtų arčiau namų, kad studentai galėtų darbą derinti su studijomis, o dirbantys iki vėlumos – saugiai grįžtų namo, pastebime norinčius tobulėti ir nebijome jiems patikėti daugiau atsakomybės, dalinamės prekybos verslo, o kartais, net meno, paslaptimis, padrąsiname kylant karjeros laiptais.

Dirbk ŠILE – tapk prekybos profesionalu!